Ultimate magazine theme for WordPress.

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های منطقه۸ کشوربا موسس حوزه علمیه امام صادق (ع)

0

هفدهمین نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های منطقه ۸کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار گردید.
در حاشیه این نشست مدیران با حضور در حوزه علمیه امام صادق (ع)قائمشهر با حضر ت آیت الله سلیمانی موسس حوزه دیدار و نمازمغرب وعشاء را به امامت ایشان اقامه نمودند .
در این جلسه آقای احمد گلچوب  فیروزجائی دبیرشورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه های منطقه ۸ کشورمیهمانان را به حضورشان معرفی وسپس در خصوص نقش وجایگاه روابط عمومی سخنانی ایراد نمودند.
حضرت آیت الله سلیمانی  با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) اخلاق درروابط عمومی رایرجسته خواندن وفرمودند:مهمترین ابزار پیشرفت کاردرروابط عمومی اخلاق کریمانه است چون تنها مرکزی است که عموم مردم با آن ارتباط دارند واگرخدای نکرده شخصی بنا به دلایلی ناراضی باشد با اخلاق وبرخورد درست می توان اورا با رضایت ازمجموعه بدرقه کرد لذا لازمه هر مدیر روابط عمومی درهردستگاه به ویژه دانشگاه ها که با قشرفرهیخته ارتباط دارد داشتن اخلاق خوب ضروری به نظر می رسد.
ایشان در ادامه مسولیت همه را بسیار سنگین دانستند وگفتند:ما برای اسقرار نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام راحل (ره)شهداءعزیزی تقدیم انقلاب اسلامی کردیم وامروز به برکت خون شیهدان در امنیت ورفاه وآسایش زندگی می کنیم باید قدر این نظام ورهبری عزیزرا بدانیم وهمیشه درمسیرولایت ورهبری حرکت کنیم . مدیران روابط عمومی به همراه ایشان با حضور برسرمزارشهید گمنام این حوزه با شهداء تجدید میثاق نمودند ایشان درپایان هدایائی تقدیم مدیران کردند.

B_3c1d6460-c0a6-4 B_4ba8aaad-66c9-4

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.