Ultimate magazine theme for WordPress.

درخشش روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری…

0

“سومین جشنواره تجلیل از روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و مراکز پژوهشی فناوری و سازمان های تابعه و خبرنگاران برتر وزارت علوم تحقیقات و فناوری” با حضور جناب آقای دکتر کامران دانشجو وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در روز سه شنبه مورخ ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۰ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

روابط عمومی دانشگاه از میان آثار ارسالی به جشنواره، در حوزه روابط عمومی الکترونیک در گروه دانشگاه‌های ب موفق به کسب رتبه برتر شد.

در سومین جشنواره روابط عمومی‌های برتر وزارت علوم که سه‌شنبه ۱۵ شهریور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، از سوی دکتر کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری لوحی به روابط عمومی دانشگاه اهداء شد که متن کامل آن به شرح ذیل می‌باشد:

سرپرست محترم روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

بازتاب فعالیت‌ها و شناخت دیدگاه‌ها و نظرات مخاطبان دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری از مهم‌ترین وظایف روابط عمومی‌ها در سطح کلان است به این معنا، فعالیت‌های صحیح و سنجیده روابط عمومی می‌تواند نقش بسیار ارزشمندی در پویایی و رشد این مرکز داشته باشد.

برگزاری سومین جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، فناوری و سازمان‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فرصت ارزشمند و مغتنمی برای بیان ارزش‌ها، حساسیت‌ها و منزلت و تاثیرگذاری روابط عمومی‌هاست. در حقیقت برگزاری مستمر این جشنواره بستری است تا توسعه و پیشرفت در حوزه علم و فناوری به شکل مطلوبی نمایان شود.

اکنون که بر اساس رأی هیأت داوران سومین جشنواره تجلیل از روابط‌ عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، فناوری و سازمان‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مجموعه تحت مدیریت جناب‌عالی موفق به کسب رتبه برتر در حوزه “روابط عمومی الکترونیک” در “گروه دانشگاه‌های ب” شده، ضمن تبریک این کامیابی ارزشمند، موفقیت روزافزون و سربلندی شما و همکاران محترمتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

با آرزوی توفیقات الهی

کامران دانشجو

وزیر علوم،تحقیقات وفناوری

روابط عمومی دانشگاه، کسب این افتخار را که مرهون رهنمودها و راهنمایی‌های مدیریت محترم دانشگاه، کلیه اعضاء خانواده دانشگاه و حاصل زحمات ارزشمند همکاران روابط عمومی می‌باشد، را به خانواده بزرگ و فرهیخته دانشگاهی تبریک می‌گوید. امید است که این موفقیت گامی باشد برای کسب افتخارات بیشتر در تمامی عرصه ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.